Patologie

Przy większej uwagi mediów na piękno i doskonałość, zarówno tych znanych i zwraca się do operacji plastycznej więcej i więcej. Niektóre zaciągać kredyty na ten cel;. jedna kobieta wydała ponad 83.000 dolarów na 14 operacji [19]

Choć mediów i reklamy nie odgrywają dużą rolę w kształtowaniu życia wielu ludzi, naukowcy uważają, że plastikowe obsesja operacji wiąże się z zaburzeniami psychicznymi [20]. Body dysmorficzne choroba jest postrzegana jako gra dużą rolę w życiu tych, którzy mają obsesję na punkcie będzie pod nóż w celu osiągnięcia fizycznej doskonałości.

BDD jest, gdy ktoś staje się „zajęci, co uważają za wady w ich organach lub twarzy.” W Stanach Zjednoczonych, 2% ludzi cierpi na zaburzenia dysmorficzne ciała i 15% pacjentów zobaczyć dermatolog i kosmetycznych chirurgów. Zaburzenie to może prowadzić do samobójstwa w niektórych jej sufferers.Half pacjentów z zaburzeniami, którzy się operacji plastycznej nie są zadowoleni z wyniku. Operacja nie traktuje BDD ale może pogorszyć sytuację. Dokładny problem w rzeczywistości nie jest łatwo zidentyfikować przyczyną leczenia byłoby jeszcze trudniejsze. Niektórzy mówią, że jej depresja lub części w zależności od tego, co pacjent jest zajęty może to być sub-zaburzenia jak anoreksja lub dysmorphia mięśni [21].

W niektórych przypadkach osoby, których lekarze odmawiają przeprowadzenia dalszych operacji, zwrócili się do „zrób to sam”chirurgia plastyczna, wstrzykując sobie i działa ekstremalnych zagrożeń dla bezpieczeństwa.

Incoming search terms:

  • patologie chirurgii plastycznej

Dodaj komentarz